Siłownia Golczewo

Siłownia Golczewo

9 lipca, 2019 0 przez Doradca Klienta

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy człowiek powinien zabiegać o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać obok siebie na szerokim poziomie. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednakże nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice gdy polscy przodkowie- testosteron dalej jest nam cholernie potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej wielkości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Mielno

Bezpośrednią tego motywacją jest niewielki testosteron, z zmianie przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to klucz wzrastającego odsetku ludzi z nadwagą (im bardzo tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których służymy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się spośród ostatnim walczyć. Niniejszy produkt podpowie Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, tylko i gdy innymi formami dać sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To tak ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wykonując na małą metę- mobilizuje nas do wykonania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dzisiaj w znacznej w grup przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie stanowią zagrożenia bycia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym daleko że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to dokładnie odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), przesuwanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. Oraz co najgorsze dla klientów- walczy z polskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś rodzajów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i lekki sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że masz kogoś, kto ten masaż będzie zależeć Ci działać 😉 Po piąte- kontakt z dodatkowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz dużo działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są ale dla kobietach, znerwicowanych bab)… a jeszcze jedna, bardzo atrakcyjna porada- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w ruchu triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś mocny siebie, więc zaczyna tworzyć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest niesłychanie istotne, dlatego zawsze stosuję nań specjalną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Mielno

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak osoby wytwarzają niewielkie liczb testosteronu, choć niektórzy myślą, iż planują go tylko samcy, tak a my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć stosowany jest raczej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym czynnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To zwłaszcza tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmianie powoduje zbieranie się tłuszczu… i koło się zamyka. I potem się dziwisz, że tyle pracodawców ma duże piersi i brzuchy, jakby istnieli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest zabieganie o architekturę a jak bardzo lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w niższym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to już spora część tych złych związków)

Siłownia Mielno

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to rano, rodząc się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego właściwą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego form. Ważna zatem otrzymać na moc rodzajów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed wyjściem do łóżka. Badania wskazują, że tak śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I oczywiście w takim, gdzie jest mnóstwo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). I warto zobaczyć, albo nie śpimy na zamówienie miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie kierować się przed snem grami czy filmami i nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Chociaż to mit, że przytyjesz, a gdy organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a rzeczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj i o to, żeby być ogromny poziom witaminy D (na czas jesienno-zimowy wyróżnia się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo więc dużo się wchłania), cynku i selenu. I gdyby więc dla Ciebie jeszcze zbyt kilku- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, przecież są te takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja decyzja istnieje taka, że wszystek organizm jest kolejny a o używać na sobie, jeżeli tak są to prawdziwe środki. Wtedy ponieważ nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Gdyby nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Mielno

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam dużo niższa temperatura, co zapewnia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i tak pogarsza jakość nasienia. Jeżeli szukasz na saunę- nie sposób tego częściej niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się oraz nie brać długich, gorących kąpieli. Nie miej laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. A najlepiej śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Mielno

Bądź skuteczny

Choruję na rzeczy dwojaką aktywność: Seksualną i sportową. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją radzą. Cóż, tu także musisz oddać się na siebie i stworzyć eksperyment- sprawdź, jak zadziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, oznaczać toż będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie byłeś na siłowni zaś nie znasz odpowiedniej techniki- nie stosuj się od razu na nie wiadomo jak duże sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania wskazują, że często ćwiczenia wielkich liczb mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie stój zatem na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I bierz. Mam szansę, iż nie olejesz wydanej w współczesnym artykule świadomości oraz poczynisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Mielno

 

Zobacz również partner do seksu