Promocje na OBI Połczyn-Zdrój

Promocje na OBI Połczyn-Zdrój

12 marca, 2019 Wyłączono przez Doradca Klienta

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, służy on doświadczenie sterylności, tak przecież chcianej w niniejszym pomieszczeniu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością przystosujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Mirosławiec

Chociaż nie mniej popularną myślą jest stosowanie bieli z własnymi kolorami, jeszcze tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak a ostatnie w czarnych kolorach. Należy jednakże pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na ogromne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Mirosławiec

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na ostatnie, aby wszystkie meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne stanowiły w współczesnym jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, zwłaszcza w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą ofertą a również niezwykle znaną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mirosławiec

Oświetlenie w łazience

Łazienki dane w bieli zawsze umieszczają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak więc, że światło przedstawia się z jasnego koloru i znacznie rozświetla pomieszczenie. Jest ostatnie oczywista zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się i duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na głęboką kreatywność w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą jeszcze odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wiele bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba uważać na wycieczce to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mirosławiec