Drukowanie Nowe Warpno

Drukowanie Nowe Warpno

18 lutego, 2019 0 przez Doradca Klienta

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez opracowanie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w obecnym kierunku trwały parę lat, i ich wytworem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Lipiany

Do pewnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, wysoka klasę druku, niskie koszty mebla i stosunkowo nieduży koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania wypowiada się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów typową dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych tematów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln części w wymiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na chwilę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na minutę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w wymiarze A4 na minutę. To niewątpliwie dobry efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrobiona w technologii HP Edgeline jest dokonana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz umieszczonych w handlu schodkowym. Tego standardu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest wykonany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesie, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą mogły być właśnie przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien moment dysze są automatycznie oczyszczane a mogą jeszcze sprawnie działać. To inna korzyść z faktu widzenia serwisowania urządzenia z początku niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została omówiona z pamięcią o drukowaniu zdjęć oraz zawodowych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały opracowane do umieszczania na prostym papierze. Barwnik bardzo szybko schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline