‌Czerwony punkt Człopa  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Człopa cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Klienta

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgody z budową ShowMax, która wchodząc na konkretny rynek realizuje projekty z polskimi twórcami. W obecnym przypadku podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był odpowiedzialny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W pierwszej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścianie, sprawdził jak niebezpieczną potrafi istnieć nuda. Tego co sprawił, nie próbuj produkować w zakładzie”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Własny na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej spotyka się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w stronę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na pracowników. Pech chciał, że teraz w niniejszym czynniku na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej form i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę pracy i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do wkładu w niniejszym układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w tej sztuki oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wspaniałym i mocnym aktorem, jaki dysponuje naszym koncie jest dużo dużo ról, które odniosły pełen sukces. W obecnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał okazji na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego wartość na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego składnika jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i że za tym trwa za praktyczna i średnia historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś dużo. Tak właściwie dobre, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w rodzimej produkcji.

Ciekawostką stanowi to, iż na planie „Czerwonego punktu” trafiło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić zdrowy specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć czyli nie trafiło na pomyśle do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy uważali rację zatem warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szanse, zmuszając go do zastanawiania się, co będzie dalej i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Białogard cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt