Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy użytkownik może pracować poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest również dla użytkowników indywidualnych, jak a firm dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarzy i instytucje biorące udział w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Katalogu Partnerskim nagród mają gwarancję, iż ich użytkownicy lub znani będą uzyskiwać z najzdrowszych usług hostingowych, a ich domeny będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, która stanie nabyta z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dużo i Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% od każdego innego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla globalnych typów firmy, jak jeszcze osób jakie nie posiadają też pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić również do bliskich, jak zarówno do własnych klientów. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką z nich udzielane są punkty, jakie można zastąpić na wartość czy na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo klientów od tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec znanej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na problem naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz