Leasing Łowicz  zadzwoń 887 332 665

Leasing Łowicz zadzwoń 887 332 665

30 października, 2019 0 przez Doradca Klienta

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu w trakcie umowy nie staje się twoją własnością, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Łęczyca

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci potrzebne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi prosto nawiążesz kontakt przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest na stronie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i odliczamy od podatku dochodowego. Spotkanie z ekspertem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to fakt, że nie musisz wykupywania samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Łęczyca oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy, kto chce może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest praktycznie identyczna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupu samochodu.

Firma Leasing Łęczyca będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Łęczyca

 

Zobacz również Leasing uproszczony