Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

Kurier poczta Ostrów Mazowiecka

18 września, 2019 0 przez Doradca Klienta

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat wykonujemy na sektorze usług kurierskich, odpowiadając swym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam też 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy papier i wszelka przesyłka gabarytowa dochodziły do kliencie przez przeszkód i ciągle na etap. Zobacz, co możemy osiągnąć dla Ciebie!

Kurier poczta Radom

W własnym serwisie możesz wziąć domowe i zagraniczne przesyłki kurierskie różnych standardów i gabarytów. Sprawisz zatem w droga funkcjonalny i mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a też przeprowadzki oraz oryginalne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Radom

Kim jesteśmy?

Z lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Jednak jesteśmy pięknie daleko niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest ostatnie gwarancja zaufania i odporności na miejscu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza świadomość i umiejętności z obszaru logistyki, jakie posiada znajomy zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników przychodziły do przedmiotu w najskuteczniejszy sposób. Wiemy te, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a też poufność danych, jakie są niezbędne do przeprowadzenia nadania i dania paczki.

Kurier poczta Radom

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na stronie KurierPaczka. pl są dostarczane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej renomie, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz oryginalne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wyjeżdżania z lokalu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne rozmiary i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, ale jednocześnie list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Radom

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz przekonując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień pomagających w dokonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu gwarantują, na stronie internetowej, a jeśli wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w parę minut.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne oferty dla firm i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w rozwoju pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy godzina, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i mający z serwisu PaczkaKurier mogą dostać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o wiele szybciej, nim przerośnie on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Radom

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Gdyby nie wywiążemy się z ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy pełny wachlarz doświadczonych i niektórych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A chociaż ze doświadczonych i bezpiecznych usług korzystamy, by podawać je indywidualnym klientom!
Posiadamy wrażenie, za jakim trwa prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i bliskie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy wsparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie przekazana na etap.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do spraw naszych Użytkowników.

Kurier poczta Radom

 

Zobacz również kurier poczta